Sekite mus soc. tinkluose:

Sekite mus soc. tinkluose:

Langai

Svarbus sprendimas

Be abejonės, vienas svarbiausių sprendimų kuriantis svajonių namus – langai, tačiau tai ne tik interjero detalės ir sprendimai, yra ir daugiau veiksnių, į kuriuos reikėtų atsižvelgti renkantis langus. Nepamirškite, kad langai jums tarnaus ilgai, apsvarstykite, kokios langų funkcijos jums aktualiausios. Atkreipkite dėmesį į siūlomų langų energetinį efektyvumą, nes ir langai taupo šilumos energiją jūsų būste. Atsižvelkite į šviesos laidumą bei langų sandarumą, kuris ypač reikšmingas šaltojo sezono metu. Kitas svarbus sprendimas, medžiagos iš kurių gaminami langų rėmai, apie jas plačiau:

PLASTIKINIAI LANGAI

Vienas populiariausių sprendimų renkantis langus. Plastikiniai langai yra labai populiarūs dėl gero savo kainos ir kokybės santykio bei puikių savybių. Įsigysite kokybiškus langus, tačiau neišleisite nepagrįstai daug lėšų. Dar vienas šių langų privalumas – šilumos sulaikymas jūsų būste, kuris ypač aktualus atsižvelgiant į mūsų klimato sąlygas, puikios garso izoliacijos savybės. Tik pas mus ilgaamžė dviguba kondensato nubėgimo sistema. Kitas privalumas – plastikinių langų ilgaamžiškumas – langai nekeis savo savybių dėl išorinių poveikių, ilgai tarnaus. Reikėtų paminėti ir tai, kad plastikinius langus labai paprasta prižiūrėti. Populiariausias yra baltos spalvos profilis, jo priežiūra paprasčiausia, galima rinktis ir spalvotus profilius, tačiau nerekomenduojama tamsių spalvų profilių saulėtose vietose, plastikas daug lengviau įkaista, kas lemia profilio deformaciją.

MEDINIAI LANGAI

Sprendimas kuriantiems išskirtinį interjerą ir vertinantiems natūralumą bei jaukumą. Renkantis medinius langus, reikėtų atkreipti dėmesį, iš kokios medienos pagaminti langai. Iš lapuočių medienos pagaminti langai pasižymi ilgaamžiškumu, tvirtumu ir tvarumu. Žinoma, mediniai langai gaminami ir iš spygliuočių medienos, šie langai šiek tiek pigesni, bet vertėtų atkreipti dėmesį į spygliuočių medienos sakingumą. Sudėtingesnė ir medinių langų priežiūra lyginant su plastikiniais. Medinius langus būtina dažyti ar lakuoti kartą per kelerius metus, taip pat valyti tik su tam skirtomis priemonėmis, kitaip galite juos pažeisti. Tačiau mediniai langai turi ir privalumų – dažų dėka galima lengvai keisti jų spalvą. Mediniai langai neleidžia kondensuotis vandeniui, rėmuose nesusidaro šalčio slenksčiai, palaikomas drėgmės balansas patalpose.

ALIUMINIAI LANGAI

Išsiskiria savo stabilumu ir ilgaamžiškumu. Dėl aliuminio savybių, šio tipo langai geriausiai atlaiko nepalankias oro sąlygas, nekeičia savo formos. Aliuminiai langai ypač populiarūs šiuolaikinėje architektūroje, nes leidžia kurti nestandartinius dizaino sprendimus, langai gali būti kur kas aukštesni nei kitų tipų langai, siauras profilis sukuria išskirtinio dizaino pojūtį. Taip pat šie langai išsiskiria konstrukcijų lengvumu ir ypač lengva priežiūra. Vertėtų paminėti, kad aliuminio gaminiai yra pilnai perdirbami, todėl tai ekologiškas sprendimas. Aliuminio langai įprastai brangesni nei kiti pasirinkimai, ypač populiarūs komercinių pastatų statybose. Vyrauja nuostata, kad aliuminio langai turi prastas izoliacines savybes, tačiau naujausios langų technologijos tai paneigia.

KOMBINUOTI LANGAI

Dar vienas sprendimas renkantis langus. Kiekviena medžiaga turi tam tikrų privalumų bei trūkumų, todėl kombinuojant medžiagas siekiama panaudoti geriausias kiekvienos medžiagos savybes, o trūkumus dar labiau sumažinti. Įprastai kombinuoti langai gaminami iš aliuminio ir medžio, aliuminio ir plastiko, plastiko ir medžio ar visų trijų komponentų. Turbūt populiariausi kombinuoti langai gaminami iš aliuminio ir medžio. Šiuo būdu mediena apdengiama metalu, kas apsaugo medieną nuo išorinių veiksnių. Tokie langai yra brangesni, tačiau jie tarnaus daug ilgiau nei įprasti mediniai langai, daug lengvesnė ir šių langų priežiūra, galimos įvairios spalvos. Kitas privalumas – rėmai šalina drėgmės perteklių.

Klientų aptarnavimas

 1. Langų ir durų reguliavimas
 2. Langų montavimo klaidų taisymas
 3. Langų įtrūkimų, bei pažeidimų šalinimas
 4. Mechanizmų gedimų (kurie atsiranda bėgant laikui) atnaujinimas

S 9000 6 kamerų profilis

 • Galima stiklinti iki 52 mm storio 3 stiklų stiklo paketais, o naudojant STV® stiklinimo technologiją net iki 54 mm storio stiklo paketais.
 • Siaura profilio matoma dalis ir 15 laipsnių užlaidos nuolydis pabrėžia klasikinį ir nepavaldų laikui sistemos dizainą.
 • 3 sandarinimo tarpinės užtikrina išskirtinį sandarumą.
 • Pritaikyta stiklinimui naudojant stiklo klijavimo visu perimetru technologiją STV®.
 • 6 vidinės profilio kameros ir didelis profilio montavimo gylis sąlygoja labai geras šilumos ir garso izoliacijos savybes.

GEALAN-LINEAR

 • Tiesių linijų, kampuotos ir griežtos langų formos orientuotos į minimalistinį modernios architektūros stilių.
 • Inovatyvi sistemos konstrukcija sukurta atsižvelgiant į rinkos poreikius
 • Geriausias šilumos izoliacijos koeficiento rodiklis, kai Uf yra iki 1,0 W/(m²K)
 • Optimizuotos profilių konstrukcijos ir naujoviški išsamūs sprendimai su dideliu profilių ir priedų suderinamumu
 • Tinka langams, durims bei stumdomoms langų ir durų konstrukcijoms

S 8000 5 kamerų profilis

 • Didelį lango konstrukcijų stabilumą suteikia plataus profilio plieno armatūra pagrindinės lango varčios ir rėmo profilio kameros viduje.
 • Patogi valymui rėmo forma.
 • Siūloma stiklajuosčių formų gausa - nuo užapvalintos iki santūriai kampuotos - suteiks Jūsų langams nepakartojamą išskirtinumą.

S 8000 6 kamerų profilis

 • 6 vidinės kameros rėmo ir staktos profiliuose sąlygoja puikias šilumos ir garso izoliacijos savybes.
 • Patogi valymui rėmo forma.
 • Siūloma stiklajuosčių formų gausa - nuo užapvalintos iki santūriai kampuotos - suteiks Jūsų langams nepakartojamą išskirtinumą.

Aptarkime Jūsų poreikius

Susisiekite konsultacijai ir aptarkime kaip Jums galime padėti